Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Літопис закладу

1967 рік

  • В м. Бровари відбулась знаменна подія – закладка республіканського саду дружби. Броварщина вітала делегатів 25 областей України. Три покоління – піонери, комсомольці та ветерани заклали сад. З метою пропаганди природоохоронних знань та догляду за молодими посадками вирішили створити у місті станцію юних натуралістів. Планувалось для юннатів збудувати приміщення поряд з садом дружби. В зв’язку з тим, що сад розміщувався в промисловій зоні, санстанція будівництво СЮН заборонила.

1970 рік

  • 1 січня в м. Бровари розпочала роботу районна станція юних натуралістів, яка розміщувалась в одній кімнаті при районному відділі освіти. На той час працювало 9 гуртків. Першим директором СЮН став Зубченко Петро Прокопович. Велика робота проводилась учнівськими виробничими бригадами району. На зльотах щороку підводились підсумки роботи бригад в V трудовій чверті. Традиційними стали свята урожаю та зустрічі птахів.

1972 рік

  • Станція юних натуралістів - ініціатор проведення Свята квітів. На той час директором закладу працював Погребовський Анатолій Микитович.

1973 рік

  • Районній станції юних натуралістів виділена теплиця СШ №6 з прилеглим кабінетом. В теплиці проводилась дослідницька робота з кімнатними рослинами, а в кабінеті розмістився живий куточок.