Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Студія образотворчого мистецтва

Керівники гуртків

   

Марина Іванівна Сігатова

Ольга Олександрівна Вороніна

З раннього дитинства маленькій людині необхідні яскраві позитивні враження, дивовижні відкриття, активне радісне життя.


Такі можливості створені в студії «Образотворчого мистецтва. Система навчання у студії дає можливість художньо обдарованій дитині розвивати свої здібності в процесі пізнання краси та неповторності образотворчого мистецтва, творчої самореалізації, формування різнобічних художніх потреб та інтересів, сприяння професійного зростання та самовизначення щодо подальшого навчання в мистецьких закладах, «відчути себе в мистецтві та художнє мистецтво в своєму серці». 

 

Система навчання у студії дає можливість художньо обдарованій дитині розвивати свої здібності в процесі пізнання краси та неповторності образотворчого мистецтва, творчої самореалізації, формування різнобічних художніх потреб та інтересів, сприяння професійного зростання та самовизначення щодо подальшого навчання в мистецьких закладах, «відчути себе в мистецтві та художнє мистецтво в своєму серці». Для досягнення даної мети робота з вихованцями будується на основі внутрішнього світосприйняття дитини, тобто «як дитина відчуває, так і малює».

На заняттях гуртка «Образотворче мистецтво» вихованці мають змогу навчатися сприймати навколишній світ, творчо мислити та передавати свої емоції в малюнках. Вони зображують свої фантазії та настрої  за допомогою кольорової гами на аркуші паперу. Таким чином цей процес позитивно впливає на нервову систему та емоційний стан дитини.