Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
 
Обласний онлайн-фестиваль «Таланти твої, Київщино!»
Вид контенту: фотоматеріали; текстове повідомлення;
категорія контенту: наші досягнення, здобутки, перемоги у 2019/2020 навчальному році за різними напрямами позашкільної освіти;

На Всеукраїнському конкурсі віртуальних науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти талановитий педагог, керівник гуртків біологічного напряму Дитячого естетико- натуралістичного центру «Камелія» Розум Людмила Миколаївна за «Методичні рекомендації у роботі з обдарованими учнями-членами первинного осередку Малої академії наук» виборола І місце.
Методичні рекомендації містять інформацію про психолого-педагогічні особливості роботи з обдарованими дітьми, тести на визначення обдарованих дітей, а також форми роботи з обдарованими дітьми на гуртках біологічного напрямку в закладах позашкільної освіти.

Фізер Анастасія, вихованка Людмили Миколаївни, учасниця гуртка «Медична школа», посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, що відбувався 18-20 лютого на базі Національного еколого-натуралістичного центру. Дівчина ще з раннього дитинства мріяла стати лікарем, тому в майбутньому планує вступати до Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, а в нашому закладі знайшла перші кроки до здійснення своєї мрії.