Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Щиро вітаємо вихованців та педагогів ДЕНЦ «Камелія», що стали переможцями та призерами Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Грак — птах року 2019» у різноманітних номінаціях, зокрема:

І. За змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори):

І місце

1. Каранда Анна, вихованка гуртка ДЕНЦ «Камелія» (керівниця Валентина Духніч).

2. Свідерський Іван, вихованець гуртка «Зелена» економіка» (керівниця Ольга Теличко).
ІІ місце
1. Бахметова Віолетта, вихованка гуртка «Лікарські рослини» (керівниця Нінель Хохлова).
2. Гавриленко Софія, вихованка гуртка «Юні екологи» (керівниця Альона Дендюк).
3. Курушкіна Анна, вихованка гуртка «Зелена» економіка» (керівниця Ольга Теличко).
4. Погонюк Карина, вихованка гуртка «Основи ландшафтного дизайну» (керівниця Ольга Теличко).
ІІІ місце
1. Гордєєва Олександра, вихованка гуртка «Любителі домашніх тварин» (керівниця Олена Ковтюх).
ІІ. За змістовну природоохоронну, дослідницько-пропагандистську і практичну екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, малюнки, фото (власні) , літературні твори):
І місце
1. Лисак Олександра, вихованка гуртка «Юні екологи» (керівниця Юлія Розенбліт).
ІІІ. За кращий літературний твір у
рамках акції «Птах року 2019» та еколого-просвітницьку роботу:
І місце
1. Гармашев Кіріл, вихованець гуртка журналістики (керівниця Вікторія Романченко).
2. Лопатюк Аврора, вихованка гуртка «Орнітологи» (керівниця Тетяна Скиба);
3. Мартинюк Ярина, вихованка гуртка журналістики (керівниця Вікторія Романченко).
ІІ місце
1. Демчишин Дмитро, вихованець гуртка журналістики (керівниця Вікторія Романченко).
2. Забрудська Марія, вихованка гуртка «Зелена» економіка» (керівниця Ольга Теличко).
ІІІ місце
1. Онуфрієва Вікторія, вихованка гуртка журналістики (керівниця Вікторія Романченко).
2. Теличко Анастасія, вихованка гуртка журналістики (керівниця Вікторія Романченко).
ІV. За кращий малюнок і креативність
сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2019»:
ІІІ місце
1. Грига Аріна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Колорит» (керівниця Світлана Процик).
2. Недашківська Єлизавета, вихованка студії образотворчого мистецтва
«Колорит» (керівниця Світлана Процик).
V. За кращий доробок, креативність та
самобутнє сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2019»:
І місце
1. Зінченко Катерина, вихованка творчого об'єднання «Зоосвіт» (керівниця Тетяна Скиба).
2. Мохначова Божена, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» (керівниця Олена Мохначова).
3. Ходаківська Катерина, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» (керівниця Олена Мохначова).
ІІІ місце
1. Штельмах Дарія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» (керівниця Олена Мохначова).
Пишаємося! Бажаємо натхнення і подальших творчих здобутків!