Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

У рамках святкування Дня міста Бровари викладачі ДЕНЦ "Камелія" проводили низку різноманітних безкоштовних майстер-класів. Об 11:00 в парку "Перемога" почалося дійство.

Наші художниці Вороніна Ольга Олександрівна та Процик Світлана Сергіївна проводили майстер-клас "Дитяча фантазія", що передбачав оздоблення саморобного паперового пакету декором. Дітки мали змогу виявити фантазію, малюючи мрії на своєму паперовому пакетику.

На майстер-класі "Барвистий віночок" усі охочі могли зробити яскраві квіти з ниток. Куратором цього тренінгу була Олена Василівна, викладач гуртка "Креативне рукоділля" в ДЕНЦ "Камелія".

Цього року у нас з`явилася новинка - майстер-клас з карвінгу, який проводила викладач із прикладного мистецтва Скиба Анна. Карвінг - це мистецтво художнього різблення на овочах і фруктах. Особливість цього тренінгу у тому, що кожен виріб не втрачає свого смаку, і, як показала практика, діти обожнюють їсти яблучних лебедів чи бананових дельфінів.

Також цього року не обійшлося без уже традиційного тренінгу з перукарського майстерності, на якому всі охочі могли навчитися заплітати різні види колосків.

Дякуємо за можливість порадувати броварчан такими цікавими майстер-класами і привітати всіх зі святом!