Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Семінар-практикум для методистів ДНЗ

23.05.2017 під час семінару – практикуму «Естетико-екологічне виховання дітей дошкільного віку засобами природи у позашкільному закладі» заклад мав змогу продемонструвати шановним гостям, а саме методистам дошкільних навчальний закладів міста Бровари, свої надбання з часу заснування до сьогодення. З ознайомлювальною інформацією про заклад виступила директор ДЕНЦ «Камелія» Хаврюта Наталія Іванівна. Від запрошених вступне слово мала Туник Ірина Андріївна, завідувач відділом дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи, в якому висловила побажання щодо вдалого проведення семінару. 

В теоретичному блоці семінару виступили: Каранда Оксана Олександрівна, завідувач відділом раннього розвитку дитини, з доповіддю «Методика організації спілкування дітей з природою»; Гордєєва Тетяна Вікторівна,керівник гуртка «Екознайко», з темою «Дослідницька справа, проектна діяльність та екологічні акції в роботі з дошкільниками» і Крижанівська Вікторія Юріївна, керівник творчого об’єднання «Дитяча планета ЗМІ», з ознайомлювальною інформацією про новий напрям у ДЕНЦ «Камелія». Далі на гостей чекав практичний блок, який вміщував екскурсію територією закладу, майстер-клас на тему «Озеленення навчального закладу як засіб формування екологічної та естетичної культури дітей» від Якуши Наталії Михайлівни, керівника творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс»». Також гості мали змогу подивитися на рослинність оранжереї ДЕНЦ «Камелія». Про найцікавіші її надбання розповідала Татарчук Валентина Іванівна, заступник директора з навчально-методичної роботи. На завершення гості мали змогу висловити свої думки за круглим столом щодо побаченого і почутого. Відгуки про все були схвальні. Запрошені викладачі навіть конспектували цікаві для них ідеї під час прослуховування презентацій викладачів. 

Досягнення «дитячої імперії», як зазначає про центр директор закладу, значні, але завжди є куди розвиватися, що і роблять викладачі і їхні вихованці.