Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Міське методичне об'єднання

15.02.2017 році в ДЕНЦ "Камелія" відбулося чергове засідання міського методичного об'єднання методистів позашкільних навчальних закладів міста з теми «Відродження духовності, традицій і культури українського народу засобами мистецтва». 

В невимушеній атмосфері викладачі центру ділилися своїми крайніми здобутками і досягненнями, методикою роботи, новими ідеями для нових проектів. Заступник директора з виховної роботи ДЕНЦ "Камелія" Анжела Володимирівна Сокольвак розкрила тему «Розвиток творчих здібностей вихованців шляхом формування постійного інтересу до духовно-культурної спадщини українського народу» в якій доповіла про роботу та недавні досягнення всіх колективів закладу, у яких велику роль відігравали народні традиції українців.  Вікторія Юріївна Крижанівська, керівник гуртка журналістики, детальніше розповіла про досить новий в "Камелії" напрям - журналістику і літературну студію "ЛітСвіт", демонструючи необхідність знання етнічних традицій українців і можливість яскравого втілення у сучасне життя за допомогою комп'ютерних технологій. 

Крім змістовних доповідей і презентацій, гості заходу і вчителі закладу могли насолодитися виступами вокальних ансамблів закладу "Колібрі" (Сігатова М.) та "Акварелі" (Абраменко А.) , а також - танцем від народного хореографічного колективу "Оксамит"( Чечельницька О.). Ділилися досвідом, обговорювали актуальні моменти сучасної освіти позашкілля, відпочивали духовно в дружньому колі викладачів і професіоналів своєї справи. Чудовим моментом дня була творча робота всіх учасників заходу, а саме - створення ляльки-мотанки, оберегу жіночого "Я". Організувала цей тренінг психолог ДЕНЦ "Камелія" Цурікова Ольга Юріївна. Під кінець кожен мав неповторну ляльку-мотанку, яка, напевно, чимось відображала особистість.