Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Наукова зустріч

ДЕНЦ "Камелія" вже давно активно розвивається у сфері науки, а саме природничої. Багато переможців МАН вийшло з-під мудрого наставництва Розум Л.М. І сьогодні наш заклад організував в актовому залі БСШ №7 зустріч учнів і вчителів школи із представниками навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" КНУ ім. Т. Шевченка - Компанцем Тарасом Анатолійовичем, заступником директора з науково-педагогічної роботи, кандидатом біологічних наук, доцентом, викладачем кафедри вірусології, та Фалалєєвою Тетяною Михайлівною, доктором біологічних наук, старшим науковим співробітником, в.о. зав. кафедри фундаментальної медицини. 

Розповідь про роботу Інституту супроводжувалася змістовною презентацією, за якою учні могли зрозуміти перспективи навчання за відповідними природничими спеціальностями. Знаково те, що після закінчення Інституту є велика можливість закордонної практики, адже спеціалісти виходять дуже потужні. Також на базі Інституту є підготовче відділення, де навіть учні 9-х класів можуть реалізуватися. 

Викладачі наголошували, перш за все, на внутрішні мотивації кожного учня. Тільки тоді можливо досягти успіху в житті і реалізувати весь науковий і творчий потенціал. Учні і вчителі після змістовної розповіді ставили досить цікаві питання, зокрема про вартість навчання і реалізацію спеціаліста-випускника в Україні. Така зацікавленість свідчить про зрілість сучасної молоді, цілеспрямованість на кар'єрне зростання. 

На завершення Хаврюта Н.І. подякувала гостям за презентацію, закликаючи учнів до вдумливого прийняття рішення щодо майбутнього фаху.