Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Наші талановиті випускники

Вітаємо Олю Розум, талановиту журналістку дитячої розважально-пізнавальної газети ДЕНЦ "Камелія" "Прудкий Пензлик", одну із творців нашої газети, з успішним вступом до Університетського коледжу Київського університету ім. Б.Д. Грінченка за спеціальністю "Видавнича справа та редагування". Своєю наполегливістю та невтомною працею Оля виборола місце серед 10 найкращих. Статті Олі завжди яскраво та влучно наповнювали сторінки нашої газети. Вітаємо та бажаємо успішного навчання та реалізації усіх творчих планів! "Прудкий Пензлик" завжди чекає у гості!

Вітаємо вихованку Світлану Педько з успішним вступом до Університетського коледжу ім. Б. Грінченка відділу сучасної хореографії! Світлана завжди була працьовитою на занятях в колективі і завжди вражала глядачів своєю майстерністю! Бажаємо їй творчих взлетів, нових вражень та щасливого майбутнього! Двері танцювального залу "Оксамит" завжди для тебе відкриті!

Також вихованець зразкового хореографічного колективу "Оксамит" Андрій Сизоненко успішно вступив до Київського Університету імені Бориса Грінченка, факультет "сучасна хореографія".

Щиро вітаємо талановитих випускників! Ми пишаємося вами!!!