Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Відкриті заняття у Школі розвиваючого навчання

17 травня у Школі раннього розвитку ДЕНЦ «Камелія» проходив День Добра. Для батьків та дітей старших груп «Пізнайко» психолог Каранда Оксана Олександрівна провела серію дитячо-батьківських тренінгів «ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА!»

Девізом заняття були слова:

Живи! Добро звершай!

Та нагород за це не вимагай!

Хай оживає істина стара:

ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА!

Заняття було незвичайним. Усі присутні здійснили подорож до чарівної Країни Доброго Серця. Щоб потрапити туди, треба бути доброю людиною, поважати старших, робити добрі справи. Діти і батьки разом пройшли усі випробування: «перепливали» Річку Любові, виконували завдання на Острові Поваги, відпочивали на Галявині Щастя. Потрапивши до країни Доброго Серця, запрошені рідні приготували для діток Пиріг Щастя,а дітки подарували рідненьким Долонечки Добра. Усі отримали величезне задоволення від дружньої зустрічі!

19 травня відбулася тематична зустріч із батьками молодшої групи «Чомусик» «МАТЕМАТИКА ТА ПРИРОДА НАВКОЛО НАС». Провела зустріч методист Блінова Світлана Іванівна. Захід базувався на обговоренні програмового змісту із розділу «Математика» для дітей молодшого шкільного віку, перегляді відеофрагментів занять «Геометричне віконце в природу» (фрагмент заняття можна переглянути ТУТ), спостереженні за дітьми на занятті «Математична ігротека» та порадах батькам «Як цікаво вивчати математику в природі». Тобто, захід був корисним для батьків, які дізналися для себе щось корисне та нове,та дітей, які із задоволенням навчалися під час гри!