Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Заступник директора з виховної роботи Сокольвак А.В. у своєму виступі відмітила, що у закладі створені умови для тривалого педагогічного виховання за сучасною  естетико-екологічною моделлю  із залученням до нього батьків.  Педагоги  за підтримки батьківської турботи організовують та проводять свята, конкурси, екскурсії, екологічні квести, майстер – класи, природоохоронні та благодійні акції.

Керівник  гуртка   Романченко  В.Ю.   презентувала роботу творчого об’єднання «Дитяча планета ЗМІ». Молоді і креативні педагоги  Здоровець О.І., Романченко В.Ю., Крижанівська В.Ю.,  велику увагу приділяють естетико-натуралістичному вихованню дітей та учнівської молоді на гуртках «Журналістика» та «Дитяче телебачення». Представлений екологічний випуск дитячої розважально-пізнавальної газети ДЕНЦ «Камелія»  «Прудкий пензлик», на сторінках якої вихованці  вільно висловили свої думки, розмістили  репортажі, розповіли про журналістські розслідування.

Вихованню любові до природи разом з родиною   присвячений виступ завідуючої відділом раннього розвитку дитини Каранди О.О. Презентована виставка  виробів «Все в світі зроблено руками.Такими, як у тата і мами…».

Перлинками творчості на майстер-класі «Великодній подарунок» поділилися керівники Зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс» Якуша Н.М., Колесник О.О. та Зінченко С.Г. Гості  переглянули відеоролик по виготовленню медово-імбирних пряників та їх розпису і активно залучились до роботи майстер – класу.